BIP

BIP

Nasz Patron

Aktualności

W tym tygodniu w naszej szkole rozpoczęła się ogólnopolska akcja Fundacji Dbam o Mój [email protected]ęg pn. “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ 2”.

Czytaj więcej...

6 grudnia z okazji dnia Św. Mikołaja został zorganizowany Turniej Mikołajkowy, poprowadzony przez uczniów z Samorządu Uczniowskiego, w którym dzieci ubrane w czapki Św. Mikołaja z klas 0 –III zmagali się w różnych konkurencjach.

Czytaj więcej...

29 listopada jedna z klas zamieniła się w magiczną komnatę, do której zaproszeni byli uczniowie klas 0 – III.

Czytaj więcej...

27 listopada klasy pierwsze oraz klasa trzecia wzięły udział w interesującej lekcji przyrodniczej.

Czytaj więcej...

Jak zachować się w razie pożaru czy powodzi?

Czytaj więcej...

Z okazji andrzejek (29.11.2019) w naszej szkole Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami SU zorganizował akcję „Ciastko andrzejkowe”. Babeczki były przygotowane przez chętnych rodziców.

Czytaj więcej...

Każdy przedszkolak już wie, jak ważne są dla nas owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm.

Czytaj więcej...

W dniu 12 listopada 2019 r. uczniowie klas piątych oraz szóstych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego  w Stąporkowie wraz z opiekunami, odwiedzili Rezerwat Skałki pod Niekłaniem.

Czytaj więcej...

Przypominamy, że podobnie jak w zeszłych latach, w naszej szkole nadal trwa akcja zbierania plastikowych zakrętek dla Oliwki Nowek. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na rehabilitację dziewczynki.
Zachęcamy do udziału w akcji!

Czytaj więcej...

Tak jak w ubiegłym roku nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka.

Czytaj więcej...

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Spieszymy z informacją, że nasza szkoła jako jedna z 1000 placówek przystąpiła do projektu FUNDACJA DBAM O MÓJ [email protected]ĘG "IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ 2”.

Czytaj więcej...

8 listopada 2019r. z okazji Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia.

Czytaj więcej...

22 października 2019r. klasy pierwsze przystąpiły do uroczystego ślubowania.

Czytaj więcej...

24 października 2019r. w Zespole Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli odbyły się eliminacje powiatowe XIII edycji wojewódzkiego konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę” (konkurs dla uczniów klas V).

Czytaj więcej...

Lapbookowe jesienne szaleństwo dopadło uczniów klas szóstych.

Czytaj więcej...

Szukaj

Joomla Templates by Joomla51.com