Wykaz podręczników i ćwiczeniówek

BIP

BIP

Nasz Patron

Aktualności

GMINNY KONKURS BEZPIECZEŃSTWA „BĄDŹMY BEZPIECZNI”  odbył się 21 maja 2019r.  w Publicznej Szkole Podstawowej  im. ppor. Karola Niedzielskiego „Dobosza” w Niekłaniu Wielkim. W  konkursie wzięli  udział uczniowie naszej szkoły. 

Czytaj więcej...

W dniu 17 maja 2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Radoszycach odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do rywalizacji przystąpiło 84 uczniów szkoły podstawowej z terenu powiatu koneckiego.

Czytaj więcej...

Od dnia 25.04.2019 r. (czwartek) zajęcia lekcyjne w PSP nr 1 będą odbywały się normalnie zgodnie z planem lekcji.

Jednocześni dyrekcja PSP nr 1 im. K. Makuszyńskiego informuje, że spotkania z rodzicami zaplanowane na 24 kwietnia 2019r. zostają przełożone na  dzień 8 maja 2019r.na godzinę 16,00.

Uwaga! Rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego zapraszamy na rozmowy indywidualne z wychowawcą, dn. 29.04.2019r. (poniedziałek)  w godzinach 15.30-17.00.

Zapraszamy!

Dyrekcja PSP nr 1 im. K. Makuszyńskiego informuje, że spotkania z rodzicami zaplanowane na 17 kwietnia 2019r. zostają przełożone na  dzień 24 kwietnia 2019r.

Zapraszamy!
 

Chcielibyśmy przedstawić Państwu prace będące efektem zajęć plastycznych prowadzonych przez panią Agatę Solarz-Rybicką. Autorki to utalentowane uczennice klasy 6 i 7. Przyjemnego oglądania!

Czytaj więcej...

Nasz szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję „Nie dla smogu” organizowaną  przez firmę Librus.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas Ia i Ib wzięli udział w innej niż zwykle lekcji edukacji matematycznej. Wyruszyli na poszukiwanie skarbu!

Czytaj więcej...

Dnia 15 marca 2019 r. uczniowie klasy drugiej i trzeciej  pod opieką wychowawców udali się do Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu.

Czytaj więcej...

7 marca uczniów klas Ia i Ib odwiedziła pani leśnik Iwona Paluch z Nadleśnictwa Stąporków.

Czytaj więcej...

5 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Przegląd Talentów, na którym chętni uczniowie klas IV-VIII mieli możliwość prezentacji swoich uzdolnień i zainteresowań.

Czytaj więcej...

Po Nowym Roku rozpoczyna się karnawał czyli czas świętowania, zabaw i balów. Dawniej nazywano go w Polsce zapustami.

Czytaj więcej...

Rozpoczęła się rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej.

Szczegółowe informacje poniżej.

Czytaj więcej...

Aby uczcić dzień 14 lutego, dzień, w którym przekazujemy sobie pozytywne emocje i uczucia zorganizowano w naszej szkole Turniej Walentynkowy dla kl. O-III.

Czytaj więcej...

W roku szkolnym 2018/2019 dzieci z oddziału przedszkolnego biorą udział w realizacji programu "Przyjaciele Zippiego".

Czytaj więcej...

Szukaj

Joomla Templates by Joomla51.com